Gru Airport Easy Stay Alameda
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Oneindige zwembad Dakzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Wandelen | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Solarium Stoomcabine Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage Waxen Lichaamsscrub Lichaamspakking Gezichtsbehandelingen Manicure Pedicure | Pendeldienst Luchthavenshuttle |
Gru Airport Easy Stay Alameda Guarulhos appartementen zijn ook op 8 minuten loopafstand van het Parque Shopping Maia gesitueerd. Dit appartement beschikt over een sauna voor een aangenamer verblijf.
Het appartement is gevestigd op 2 km afstand van Teatro Padre Bento, terwijl de Gemeentelijke Dierentuin van Guarulhos op 2,1 km verderop is. Deze accommodatie ligt op 25 minuten wandelen van het Getúlio Vargas plein.
Gasten die in dit appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een kitchenette, evenals een eetgedeelte. Het heeft uitstekende transportverbindingen zoals Eng Goulart treinstation dat op 6 km afstand van Gru Airport Easy Stay Alameda appartementen ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Bosque Maia1,4 km
- International Mall4,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos14 km
- Treinstations
- Usp Leste6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
- Lift
- Kapper
- Koffiebar
- Verkoopautomaten
- Rookdetectors
- Oplaadstation voor electrisch voertuig
- Toilet voor gehandicapten
- Badkamer voor gehandicapten
- Brandblussers
- Keycard toegang
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
- Diner
- Lunchpakketten
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Dakzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa en wellnesscentrum
- Solarium
- Sauna
- Stoomcabine
- Pedicure
- Manicure
- Waxen
- Lichaamsscrub
- Gezichtsbehandelingen
- Behandelruimte
- Lichaamspakking
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Fitnesscentrum
- Wandelen
- Zwembad met uitzicht
- Makeup services
Diensten
- Luchthavenshuttle
- Voorzieningen voor huisdieren
- Roomservice
- Huishouding
- Autoverhuur
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Welkomstdrankje
- Zakencentrum
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Wastafel
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Ledikanten/ Babybedden
- Babyoppas/ Kinderopvang
- Kinderbox
- Kinderbuffet
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Gru Airport Easy Stay Alameda appartement.
Gasten van Gru Airport Easy Stay Alameda appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Teatro Padre Bento, op 2 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Getúlio Vargas plein (2,1 km) en de Gemeentelijke Dierentuin van Guarulhos (2,2 km). - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Gru Airport Easy Stay Alameda appartement?
Gru Airport Easy Stay Alameda appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Gru Airport Easy Stay Alameda appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Gru Airport Easy Stay Alameda appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Verstrekken ze ontbijtservice in Gru Airport Easy Stay Alameda appartement?
Gasten van Gru Airport Easy Stay Alameda appartement kunnen van een gratis Amerikaans ontbijt profiteren. - ❓
Komt het appartement tegemoet aan de behoeften van zakenreizigers met specifieke faciliteiten?
Het appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.